Žardiniéra s motivem ptáků
keramika, smetanová, krakelovaná glazura, šedě a černě podglazurně malováno, zlaceno, obdélná základna, uprostřed hranolová váza se dvěma ptáky po stranách, zhotovila manufaktura Graniton, Svijany, číslo modelu 547, kolem 1910, 21 x 27 x 14 cm (Zí)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Žardiniéra s motivem ptáků
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Granatcollier
- Stehlampe, Variante der "Dornstab"-Lampe für J. T. Kalmar, Wien, um 1952
- Drei Fohlen, Schleiss Keramik, Gmunden, nach 1926